Vinárna Bar - Nad Sklípkem
Přepínejte pomocí menu Bílá vína   Stella Artois Stella Artois

Elegantní a kultivovaný ležák s obsahem alkoholu 5,2% se vaří z nejlepších surovin na základě zkušeností získávaných od roku 1366. Ležák s charakteristickou chutí, řízem a hořkostí je mezinárodně nejprodávanější belgické pivo. Stella Artois - pivo pro opravdové znalce.
Stella Artois
   Velvet Velvet

Originální pivo s obsahem alkoholu 5,3% je charakteristické sametovou chutí a zlatohnědou barvou. Charakter Velvetu a způsob jeho servírování s nepřehlédnutelným lavinovým efektem vytváří z jeho pití rituál, který přináší zážitek všem smyslům.
Velvet
   Hoegaarden White Hoegaarden White

Vyjímečně osvěžující pivo, s obsahem alkoholu 5%. Přirozeně zakalané, s příjemně slámově žlutou barvou se vaří ve stejnojmenné vesnici Hoegaarden v Belgii už od roku 1445. Jeho sladce nakyslá a zároveň kořeněná chuť, tolik odlišná od běžných ležáků, je stále oblíbená a rodí se bez filtrace, přirozeným dokvašováním v sudech a lahvích.


 logo_znovin.jpg, 3 kB
   Hoegaarden Forbidden... Hoegaarden Forbidden Fruit

Ochucené svrchně kvašené pivo, dokvašované v lahvi, s obsahem alkoholu 8,8%. Silné belgické pivo, které se rodí z tradiční receptury se zráním piva v lahvích a podle níž se při výrobě používají tmavé sklady, sušená pomerančová kůra a koriandr. Je charakteristické vynikající, vyváženou chutí doprovázenou kořeněným a bylinným aroma. Jeho tmavě červená barva připomíná barvu červeného vína.

 logo_znovin.jpg, 3 kB
   Leffe Blond Leffe Blond

Svrchně kvašené speciální světlé pivo, s obsahem alkoholu 6,6%. Belgické kláštěrní pivo, s tradicí výroby sahající až do 13. století. Silné pivo zlatavé barvy a plné, lehce kořeněné chuti, s lehkým aroma ovoce.

 logo_znovin.jpg, 3 kB
   Leffe Brown Leffe Brown

Svrchně kvašené speciální tmavé pivo, s obsahem alkoholu 6,5%, neboli tmavá varianta Leffe, která je podstatně hořčejší než Leffe Blond. Svoji tmavohnědou barvu, pikantní plnou chuť a aroma karamelu získává hlavně díky praženému sladu.
 logo_znovin.jpg, 3 kB
   Belle-Vue Kriek Belle-Vue Kriek

Ochucené, spontálnně kvašené pšeničné pivo, s obsahem alkoholu 5,2%, které se vyrábí macerací (vyluhováním) čerstvých třešní v lambickém pivu. Díky třešním získává pivo karmínový odstnín a osvěžující ovocnou chuť. Lambic - nejstarší druh piva vyráběný v Belgii, tradičně spontánně kvašený, dozrávající v dřevěných kádích, vyznačuje se chuťovou ostrostí španělského suchého sherry.
 logo_znovin.jpg, 3 kB
   Staropramen - nealko Staropramen - nealko

Staropramen nealko byl v nezávislém testu MFDnes vyhodnocen jako jedno z nejlepších nealkoholických piv na českém trhu.
 logo_znovin.jpg, 3 kB
   Stella Artois - nealko Stella Artois - nealko

Nealkoholická varianta značky Stella Artois obsahuje max. 0,5% alkoholu, a díky své vyvážené chuti a elegantní embosované láhvi je prémiovým substitutem ležáku.
 logo_znovin.jpg, 3 kB
   Staropramen Staropramen ležák

Když si dáte náš světlý ležák, určitě oceníte jeho přirozený říz. Přiměřené prokvašení mu dodává plnou, příjemně zaokrouhlenou chuť s jemně hořkým dozníváním, bohatou pěnu a sytou zlatou barvu. Ležák Staropramen je pivo s osobitou chutí, které nenechá chladným žádného znalce.
 logo_znovin.jpg, 3 kB
VINÁRNA - BAR "Nad Sklípkem" Tel: 776718187                                                                             Vytvořil Ladislav Martinek ©, 2007